Danes dne 17.1.2025 se je za pohod zbralo osem HP.
Zjutraj, kar v športnem parku smo z šampanjcem nazdravili naši Branki za njen praznik.
Tudi z bogato nadevano potičko nas je postregla, nato pa smo se zapeljali do Katarine,
kjer je bilo naše izhodišče za pohod.



Od tu smo šli do cerkve Sv. Jakoba nato pa podaljšali pot še do Sv. Florjana.
Naredili smo kratek postanek za čaj in še kaj razkužilnega.
Od tu smo se vračali nazaj mimo Jakoba in se kar tako za kondicijo povzpeli še enkrat do cerkvice.




Pohod je bil malo krajši, mi pa še spočiti.
Vreme sicer ne moremo pohvaliti, pot pa je bila suha in prijetna za hojo.
Iz Katarine smo se nato zapeljali v Polhov Gradec, nadomestili izgubljeno energijo in še enkrat nazdravili naši slavljenki.
Lep popoldan še naprej.
Za HP, Zlatko
