Lepo pozdravljeni!
Danes se je kljub hladnemu jutru zbralo za pohod kar 11 Hitrih Polžkov.
Zapeljali smo se na Topol pri Katarini kjer je bilo naše startno mesto.
Po uri hoje smo prispeli na Gonte, kjer nam je prijazni gospodar ponudil kavico.
Sledila je prijetna, rahlo zasnežena pot do vrha Tošča višine 1021m.
Vidljivost je bila danes res odlična, tako, da smo občudovali Triglav, Kamniško Savinjske Alpe in Snežnik.
Na vrhu samo nazdravili in naredili skupinsko fotografijo, nato pa se vrnili na Gonte, kjer so nam postregli dobro malico.
Sledil je povratek na Topol. Trije ta Hitri so vmes skočili še na Grmado.
Tako smo se vsi zadovoljni vračali domov.
Lep pozdrav do prihodnjič.
Zlatko






