Lep pozdrav!
Glede na to, da je bil pohod izven našega četrtkovega urnika je bil odziv malo slabši.
Saj veste, da imajo upokojenci strogo odrejen čas.
Pet se nas je zjutraj zapeljalo do Topola. Od tu smo se podali najprej na Grmado. Sledila je krajša pavza.
Razgledi so bili celo do grebena Košute. Le Triglav se je skrival v meglici.
Od tu smo se spustili na Gonte in naprej na Tošč 1021m višine. Tu je sledila zaslužena malica.
Po počitku smo se vračali čez Gonte nazaj na Topol.
Ta pot je vedno prijetna, skoraj celotna pot je senčna.
Na koncu se je nabralo dobrih 10 Km poti in 840 m višinske razlike in 4,5 ure efektivne hoje, kar je primerno za našo kondicijo.
Slik ni ravno v izobilju, pa drugič več.
Lep pozdrav,
Zlatko





