Lepo pozdravljeni!
Danes zjutraj nas je zbudilo grmenje in škrabljanje dežja.
Kljub dežju smo se zbrali ob 6. uri v Športnem parku.
Pod dežniki smo se odločili, da kljub temu krenemo na pohod, saj vremenska napoved ni bila tako slaba.
Zapeljali smo se skozi Tržič in Jelendol, kjer je še vedno rahlo deževalo.
Ko smo se od avta odpravljali proti Kofcam se je že jasnilo in naš cilj je bil na vidiku.
V Domu na Kofcah smo popili jutranjo kavico, nato pa krenili na Veliki Vrh Košute.
Že po prvih korakih od koče so nas razveselili Konji na paši.
Mi smo ves čas poti uživali v botaničnem vrtu, ki nas je obdajal do Velikega vrha višine 2088m.
Res je ta čas bogata narava z raznovrstnimi rožicami.
Na vrhu je sledila zaslužena malica in počitek.
Po malici ni bilo veliko za odlašati, bližala se je dežna fronta. Mi smo se pospešeno odpravili nazaj na Kofce.
Manjša ploha nas je oplazila, ravno toliko, da smo oblekli anorake ali pelerine.
V Domu na Kofcah smo si naročili še nekaj dobrot, saj smo bili prisiljeni malo počakati, da se fronta oddalji.
Sestopili smo do 20 min. oddaljenih avtomobilov in se brez zastojev zapeljali v Športni park Log.
Lep pozdrav do prihodnjič.
Zlatko












