Sv. Lovrenc
Lepo pozdravljeni!Deset HP-pohodnikov se je danes zbralo v Športnem parku.Zapeljali smo se do čebelarskega doma v Polhov Gradec.Nad nami se je na Polhograjski Gori že bleščala v soncu cerkvica Sv… Beri naprej
Smo manjša skupina pohodnikov, naš pohodi so redni in različnih težavnosti.
Vsi, ki vas zanima narava in pohodi, ste vabljeni, da se nam pridružite.
Več nas bo, bolj bo veselo.